Потрібно ЗАМОВИТИ ВИВІСКУ? Не можете визначитися, яка реклама потрібна саме Вам, тоді ви на потрібній сторінці. При відкритті власного бізнесу, одним з перших постає питання замовлення вивіски. Обрати стандартну чи креативну рекламну вивіску? Світлову чи без підсвітки? Вуличну чи інтер’єрну? Які матеріали краще використати? І так, щоб вартість відповідала якості?

Наша компанія підходить до питання виготовлення рекламних вивісок комплексно, конструктивно та творчо. Тому, будьте впевнені, ми запропонуємо найбільш оптимальне рішення для Вашого бізнесу!

Скільки коштує вивіска?

Напевно, це найчастіше питання, яке нам задають. Кожне замовлення є індивідуальним за розміром, обсягом, матеріалами, світловими елементами, складністю виготовлення та монтажу. Тому конкретної відповіді немає. Порахувати вартість вивіски, не знаючи усіх складових замовлення, це те саме, що порахувати вартість страви, інгредієнти якої нам невідомі. Існує безліч нюансів, що визначають кінцеву ціну вивіски! Діапазон цін варіюється від 300 грн і до межі безкінечності Ваших можливостей!

З чого починається вивіска?

Вивіска починається з ідеї. Ви можете мати абстрактне уявлення, як повинна виглядати Ваша вивіска, але тільки після розробки індивідуального дизайн-макету, Ви зможете оцінити цю ідею візуально. Крім стандартних моделей, ми можемо втілити в життя будь-яку Вашу найсміливішу ідею! При замовленні виготовлення рекламної вивіски, розробку макет-дизайну Ви отримуєте безкоштовно! Наші проекти прикрашають фасади будівель в багатьох містах України, їх Ви можете переглянути в розділі ПОРТФОЛІО.

Який вид рекламної вивіски обрати?

Менеджер допоможе визначитися з вибором виду вивіски, з урахуванням всіх вимог та побажань замовника наприклад, неонова краще підійде для ресторану, жива вивіска з паєток – для салону краси, лайтбокс на кронштейні для аптеки, а об’ємні світлові букви для магазину. Оптимальний розмір та колірне рішення підбере дизайнер.