Дахові установки – це вивіски, монтовані на покрівлі будівель. Залежно від конструктивних особливостей можна виділити кілька різних видів. Вони можуть бути у вигляді світлового короба або об’ємних літер. Приклади різних конструкцій Ви можете подивитися на фотографіях, розміщених на нашому сайті. Але головна відмінність дахової реклами полягає в наявності або відсутності підсвічування. На власному виробництві ми виготовляємо обидва варіанти.

ДАХОВІ УСТАНОВКИ З РЕКЛАМОЮ БЕЗ ПІДСВІЧУВАННЯ

Купити дахові букви і вивіски без внутрішнього освітлення можливо тоді, коли в цьому немає необхідності. Наприклад, світло випромінюють прожектора, розташовані зверху або знизу конструкції. Як би не була реалізована в результаті задумка, зовнішня реклама у вигляді дахової установки завжди закріплюється особливим чином, з розрахунком на різні природні явища, у вигляді сильного вітру, дощу, снігу і так далі.

КОНСТРУКЦІЇ З ВНУТРІШНЬОЮ ПІДСВІТКОЮ

Світлові об’ємні літери та інші дахові установки – це конструкції, що найбільш часто купуються. Якщо Ви хочете замовити модель, не встановлюючи додаткове освітлення – це кращий варіант. Дахові вивіски цього типу видно в будь-який час доби вдалині. Усередині лайтбоксу або об’ємних літер тут монтуються світлодіодні лампи. Можлива комбінована установка декількох видів зовнішньої реклами.

СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ ДАХОВІ ВИВІСКИ

Вартість конструкції формується з матеріалів, що застосовуються у виробництві. Також значення мають складність і обсяг роботи і монтажу. Додаткові функції, зняття вимірів і доставка теж включаються в загальну суму при розрахунку.

Телефонуйте або пишіть прямо на сайті наших менеджерів для оформлення замовлення!