Зараз більшість підприємців і організацій мають в своєму розпорядженні мінімум один автомобіль, а іноді і цілий автопарк. Це чудовий майданчик для розміщення рекламної інформації і символіки компанії. Машини постійно знаходяться в русі по дорогах міст і селищ, де їх бачить безліч потенційних споживачів. Не можна упускати таку доступну за ціною, і той же час ефективну можливість заявити про компанію і її товари та послуги.

ПЕРЕВАГИ БРЕНДУВАННЯ АВТОТРАНСПОРТУ

Рекламне обклеювання авто називається брендування. Ця послуга популярна за рахунок того, що витрати тут мінімальні, а результативність дуже висока. Яскравість нанесеного малюнка зберігається довгі роки, за рахунок застосування чорнил високої якості. Плівка, яка використовується нами в роботі, досить міцна, і здатна захистити кузов і кабіну автомобіля від дрібних подряпин таи сколів від щебеню та інших дрібних предметів.

Крім того, безсумнівним плюсом брендування транспорту є тривалість експлуатації такого оформлення, яке досягає 5 років і більше, в залежності від того, наскільки бережно водій відноситься до своєї машини. А гроші, витрачені на рекламу, окупляться протягом найближчого місяця.

БРЕНДУВАННЯ ПЛІВКОЮ В РК «АВЛ-ДИЗАЙН»

Брендування авто фахівцями нашої компанії проводиться різними плівками:

 • One Way Vision (перфорована основа, що дозволяє обклеювати вікна автомобілів)
 • Oracal (широкий асортимент різних видів).

Це матеріал високої якості, стійкий до вигорання на сонці, потрапляння вологи, механічного та хімічного впливу. Ми підберемо для Вас оптимально зручний варіант під Ваші запити, в залежності від того, на який автомобіль буде наклеєна реклама.

НА ЯКИЙ ТРАНСПОРТ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ БРЕНДУВАННЯ ПЛІВКОЮ

Перевага даного виду нанесення символіки і рекламної інформації в тому, що таким чином можна оформити будь-який вид транспорту. Найчастіше брендування застосовується в таких видах авто, як:

 • комерційні автомобілі (легкові, вантажні, автобуси);
 • громадський транспорт;
 • таксі;
 • водний і повітряний транспорт (літаки, вертольоти, яхти, катера і так далі).

Обклеїти можна невелику площу або весь автомобіль повністю. Подивіться приклади брендування авто на фотографіях у відповідній вкладці нашого сайту.

БРЕНДУВАННЯ КОРПОРАТИВНОГО ТРАНСПОРТУ

Хочете, щоб про Вашу фірму дізналися тисячі і мільйони людей? Брендування комерційного транспорту – ефективний спосіб заявити про свою компанію з мінімальними витратами. Якщо у Вас є парк автомобілів, не можна упускати цю нішу додаткового прибутку з поля зору. На корпоративних авто найчастіше розміщують:

 • координати організації (телефони, адреси, сайти і т.д.);
 • логотипи;
 • рекламну інформацію.

Використані в обклеюванні яскраві кольори компанії обов’язково звернуть на себе увагу. За використану площу Ви не заплатите ні копійки.

БРЕНДУВАННЯ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ

Вантажний автотранспорт, як правило, пересувається не тільки в межах одного міста, а й за його межами, що дозволяє максимально вигідно розмістити рекламу так, щоб про Вас дізналися в області та інших населених пунктах. Крім того, тут є великий розмах для творчості, так як у таких машин багато місця для нанесення потрібної інформації.

БРЕНДУВАННЯ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ

Громадський транспорт має свої переваги для брендування. Вони полягають не тільки в наявності великих площ для реклами, але і в тому, що автобуси, трамваї і тролейбуси щодня курсують своїм певним маршрутом. Ви можете охопити цільову аудиторію саме в тих місцях, де це Вам потрібно найбільше.

Брендування громадського транспорту здійснюється, в тому числі на вікнах за допомогою перфорованої плівки. При такому підході люди, що знаходяться всередині бачать те, що відбувається на вулиці, а зовні видно тільки рекламу.

БРЕНДУВАННЯ АВТО ТАКСІ

Брендування таксі – також досить популярна послуга за рахунок того, що такі автомобілі рідко стоять на місці, переміщаючись з одного кінця міста, в інший. Плівка захистить кузов автомобіля від корозії металу, тому таксопарки з задоволенням надають транспорт для такого оформлення.

ЦІНА БРЕНДУВАННЯ АВТО

Вартість брендування автомобілів залежить від таких факторів, як:

 • вид автотранспорту;
 • розміри нанесення реклами;
 • вид плівки.

Додатково можуть оплачуватися такі послуги, як:

 • виїзд замірника;
 • розробка дизайну;
 • видалення старого обклеювання;
 • доставка в регіони України.

Як розрахувати повну вартість Вам підкажуть наші фахівці, і допоможуть зробити оптимальний вибір під Ваші потреби.

ЯК ЗАМОВИТИ БРЕНДУВАННЯ МАШИН

Для того щоб купити цю послугу, просто натисніть кнопку зворотного зв’язку і внесіть свої координати для дзвінка. Наш фахівець зв’яжеться з Вами протягом декількох секунд в робочі дні. Пам’ятайте про те, що чим швидше Ви зробите замовлення, тим швидше реклама принесе Вам прибуток.

Ми професіонали своєї справи і маємо власне виробництво і спеціальне обладнання, тому гарантуємо високу якість виконання роботи.